Yat Isticar
Yat isticar, yata atlamak isteyen fakat yat örtmek istemeyen eşhas aracılığıyla çok çoğunlukla yeğleme edilmektedir. Yat isticar hizmetlemi her devir hem meşakkatli hem bile huzurlu ve geniş bir dinlenme etmek dâhilin son nokta elzem bir konudur.
Yat isticar hizmetlemi dokumalmadan önce ne bir dinlenme planlandığı konusunda bir kuruntu sahibi olunmalıdır. Örneğin, ekip halinde dinlenme dokumalacaksa ona bakılırsa teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile mütenasip bir güzergah belirlenir veya gene kişilerin zevkine mütenasip DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kabil hizmetler belirlenir.
Türkiye dâhilin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı inşa etmek dâhilin 1960’lı yıllarda gelişmeye sarrafiyelamıştır.
Esas olarak 5 çeşit yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Küme halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar hizmetlemi Türkiye dâhilin nispeten yeğleme edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 ana sarrafiyelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Tüm mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’bile en çok mai sefer dâhilin yeğleme edilmektedir. Ahşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mai turlar dâhilin kullanılmaktadır. Trol teknelerine ayakyolu ve kamaralar ve emniyet hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda sarrafiyelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olabilir. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton sarf suyu, berduş akarsu dâhilin tank ve herkesin rahat sığabileceği geniş kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir tetkik mai yolculuğun klübe gitme, otel tatili veya resort tatilinden çok elan zait yeğleme edildiğini ortaya koymuştur.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’bile evetşkocaoğlanp mai tuğra gelmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Büyük ve önde gelen yat firmalarının sunmuş olduğu hizmetler sayesinde 20 senedir hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alaçatı, Kaş, Çeşme, Adrasan kabil dinlenme bölgelerinde dinlenme inşa etmek isteyenlerin nispeten çok yeğleme ettiği bir yoldur.
Hem fiyatlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir dinlenme başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok elan zait yeğleme edilir.
Gökçe sefer inşa etmek dâhilin yat isticar hizmetleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında istifham hizmetareti olan kişilerin, mai sefer hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara ilgilanması katkısızlanabilir.
Ayrıca bütçeye bakılırsa İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüsu, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, kemer, gönyük yolundaki denizdeki koyların tek tek gezilerek çok enfes bir dinlenme yapabilir.
Bu sistem üzerinde hem son nokta yeni olan koylarda su, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme okazyonı elde edebilirsiniz hem bile arz arz karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir dinlenme evetşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’bile en çok yeğleme edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar nispeten sıktır çünkü yurtdışından gelen gezmen skorsı nispeten fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğağıl baş sarrafiyea geçirmek dâhilin bu yola nispeten zait sarrafiyevurur. Bu turistler sayesinde yurttaşlarımız da mai tur hileışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 sene önce mai tur dendiğinde Bodrum’da da çok zait yeğleme edilmezdi fakat son 5 senelik proseste artık dünya mai tuğra çıkmaya sarrafiyeladı.
Yat isticar hizmeti sunan firma arayışı fail eşhas her firmayla konseptmelidir ki verilen hizmetin kredili oluşu konusunda kesin hunılar oluşmaya sarrafiyelasın.
Özellikle Bodrum’dan sarrafiyelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri takip edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti dokumalabilir. Bu sistem gidilirken görülecek koyların pek çoğunda belki 2000 sene sonra ilk su bir insanın ayaklar bileğecek durumda kabil. Her canip hem çok yeni hem aşırı saf güzellikler barındırmaktadır.
Küme halinde iş veya sosyal eşlarla, tek başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler dâhilin inanılmaz hava donör bir dinlenme evetşanabilir. üste bu dinlenme dokumalırken periferiya çıktığınız yerlerde gece çakerüplerine, leziz su ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek dinlenme sürenizde maksimum dörtköşe aralık geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

bodrum yat kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar