Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir takdimci üzerinde, sunucunun bant hoşgörülüliği ve fiziki gücüne göre lüks skorda hosting barındırılabilir, kelam gelimi yaklaşık bir beyit bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den lüks hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant hoşgörülüliği ya da gidiş geliş, şayet varsa canlılık ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher bağlı olarak sizin hakkındalamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, aslında almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit fark size ilgili bir limit dahilinde bir den lüks hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bağlı olarak bant hoşgörülüliği ve canlılık ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden menşe paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız menşe CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar