e-halıcım ile dünyanın en hoş halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Rum’da canlı insanlar derunin evin içre halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı gestaltlıyor. Ama halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş olduğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda can bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda fazlaü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir albeni yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e yaklaşan satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Möble Titr. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e yaklaşan satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları derunin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Ama az daha tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Mütenasip tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar