MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama günlük yüzlerce vakit dinlenerek arazi nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli etkin olduğu bilindiği dâhilin uygulama ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren uygulama sahiden görülmeye bedel. İnternet sitesi top mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi ötümlü geliştirilmekte ve kullanıma elan mütenasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde oyun edilmeye çalışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız vakit uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahiden aynalı bir iş çıailep insanlara en oflaz şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar