www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’de en güzel taşınabilir okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa benzeri şekilde, canlı okey oyunlarına berklabilirler. Belirli bir süre içre en çok puanı toplayan kişi, oyunu kulaklıır. Bunun kanatı sıra, biröte taşınabilir kılgı da okey oynama olanakı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her yaştan insanın lezizuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve hareket etmek ücretsizdir. Bir mandepsi oynamayı sorutmak çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Ayrıksı hangi taşınabilir okey uygulamaları var?
 • En pop uygulamalar nelerdir?

Mynet Okey, taşınabilir cihazlarda indirilebilen en pop çeyiz okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı mandepsi modu bulunmaktadır ve ister ihvanınızla ister ecnebilarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem de IOS cihazlar kucakin mevcuttur.

Okey Plus, az daha her okey oyuncusunun tuzakışkın başüstüneğu bir mandepsi unvanına sahiptir. Sükselı bir kılgı olan Okey Plus, 4 milyondan lüks âdem evladı aracılığıyla indirilmiştir. İki seçeneği vardır: olağan okey ve tur okey. Hem Android hem de IOS kucakin uyumludur.

Infaz İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Mobil okey hareket etmek çıktı çok daha hafif ve daha ucuza mal oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden sefalı taşınabilir uygulamalar beyninde kanunlar yaparak okey keyfini yaşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Tıkızl, Ödüller Kulaklı!

Okey, Türk ekinü kucakin son rütbe önemli bir mandepsi haline mevruttir ve binlerce âdem evladı aracılığıyla oynanmaktadır. Okey, ekseriyetle arkadaşlarla bu arada evde oynanır, ancak online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla baş başa, salt canlı okey oyna seçeneğine malik olan biröte farklı platform da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının yeteneklerini göstermeleri kucakin tam bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller kesp şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Tıkızlın ve Ödüller Kulaklıın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına iltihak etmek kucakin biröte farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr kadar biröte farklı platform, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar ekseriyetle belli bir ücret mukabillığında düzenlenirken, temelı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her saat ödül kucakermese de, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından hayırdır.
 • Canlı okey turnuvalarına iltihak etmek, okey oyuncularının deneyimlerini ve yeteneklerini geliştirmelerine imkân tanır. üste turnuvalarda ödül kesp şansı, insanoğluın bu turnuvalara nispet göstermelerinin ana nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Almak İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında muvaffakiyetlı olmanın en güzel yollarından biri, okey hareket etmek kucakin mukteza olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir öteki önemli faktör ise, okey oyuncularının son rütbe sabırlı ve tetik olmasıdır. Okey oynarken sabırlı geçirmek, oyuncuların hakikat hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı kabil.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına berklmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini geliştirmeli ve öteki oyuncuların hamlelerini daha güzel anlamak kucakin rakipleri çözümleme etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına iltihak etmek, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda yeteneklerini ve stratejilerini geliştirmelerine de yardımcı evet. Bu nedenle, rastgele bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına berklmayı denemeli ve ödülleri kesp şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey hareket etmek isteyenlerin internete yönelmesiyle baş başa, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu kişi, evlerinden çıkmadan okey oynama fırsatını ferah ferah bulabiliyor. Üstelik temelı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama olanakı sunuyor. Bu yazgıda, www.okeydeyim.com.tr kadar biröte online okey platformunu keşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr kadar siteler, en müstehap masa oyunlarından biri olan okeyi internet üzerinden oynamanın en hafif yolu haline geldi. Bu sitelerde, taşınabilir telefonlar ya da bilgisayarlar tarafından okey hareket etmek muhtemel. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da bulunan. üste, sefer sırasında ya da beklerken saat öldürmek kucakin ideal bir mandepsi okey.

 • Okey Club
 • Hile Salonu
 • Mynet Okey
 • Hile Gemisi
 • Tüm Okey

Bu siteler beyninde Okey Club, en pop seçenekler beyninde mevzi almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle yarışmaabilirsiniz. Marifet yarışmamaları, çmezruşler kadar etkinlikler de burada düzenleniyor. üste, yeni üyelere ücretsiz okey oynama fırsatı da sunuluyor.

Hile Salonu ise, mandepsi oynarken kazanabileceğiniz ödülleri çitndıran bir şehir olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi yolmak da muhtemel. Kendi mandepsi salonunuzu oluşturabilir ve ihvanınızla okey oynayabilirsiniz.

şehir Özellikleri Ücretli mi?
Hile Gemisi Gacı hayat dolusı dünyaı ile ilgi çeker Iyi
Tüm Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Iyi
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce mandepsi seçeneği vardır Ya (belli seçeneklerde)

Manzara üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri de bulunan olsa da, temelı sitelerin belli seçenekleri kucakin ücret talep ediyor. Bu nedenle önceden tetkik yapmakta yarar var.

Bu sitelerde okey oynarken, döneminızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven dünya, bu sitelerde kendi seviyesine şık rakipler ile ferah ferah yarışmaabilir.

Okey Nasıl Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk ekinünde oldukça pop bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun çizgi amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen içre dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey ne oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte tüm detaylar.

Okey Oyna: Okey hareket etmek kucakin öncelikle bir grup okey taşı ve minimal iki oyuncu gerekmektedir. En lüks dört oyuncuyla da mandepsi oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye artan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “redif taşı” olarak adlandırılır. Hile başlar ve her oyuncu sırayla taş tuzakıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 tane seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, rastgele bir nitelik ya da hile üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr kadar mandepsi sitelerindeki kadar sıralanır ve öteki oyuncularla savaş edilir.

 • Okey taşları renklerine için dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, gökçe ve siyah
 • Okey taşları hassaten nüshalarının da tesiri altında tutulur ve toplamda 106 tane olan taşlar, her renkte 13 tane nüshalı taş ve aralarında joker okeyi nüshalan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu kucakin temelı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Birinci ikinci sınıf taş çyolmak, daha lüks hamle şansının olması fehvaına hasılat.
 2. Taşları daha hızlı dizmek kucakin iki ara bırakarak toplama gitmek.
 3. İlk elden nüshalı taşlar varsa, bu taşları irkmek ve birlikte okey taşı bulunamıyorsa bu nüshalara için düzen kurmak.
Okey Taktikleri Hile İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Bakarak Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı muhtemel başüstüneğunca kullanmaya çtuzakışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin öteki oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, stratejik bir şekilde taşların yerleşimini mimarin.

Okey, dörtköşe vakit selametlemek kucakin oldukça ideal bir oyundur. Bu nedenle “Okey Nasıl Oynanır?” esaslıklı yazgımızdan yararlanarak, okey oynamaya esaslayabilirsiniz.

mobil okey oyna
mobil okeye giriş yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar