Erkeklik müşküllendirme ürünleri, hasetmüzde çok koskocaman bir pazar haline geldi. 2019’da 200 milyon dolar mesabesinde iken ve 2030’un nihayetinde bir milyara ulaşması bekleniyor. Bu sıçramayı, 21. yüzyılda mühendislik alanlarındaki ilerleme de desteklese de kükremek kayarı ereksiyon bozuklukluklarının (ED) tedavisi dâhilin tıbbi olarak da onaylanmış bir aygıt olan penis pompalarına ilgilendiren. Bu, ereksiyon problemini herhangi bir ilaç veya ameliyat olmadan düzeltmek dâhilin elimizdeki hiçbir seçenektir. Kılgı kolaylığı ve içli gerilar, bu aletleri dünyadaki birbunca mert aracılığıyla tercih edilen bir opsiyon haline getirdi. Penis pompasını, ED’yi düzeltmek dâhilin terapötik bir mabeyinç olarak kullanabileceğiniz kadar ereksiyonu müşküllendirmek dâhilin bir penis egzersiz aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bu aletlerden birini almadan önce şu istifham akla geliyor, penis pompası konue nimyor mu? O halde bu soruya karşılık vermeye ve piyasadakilerden size en onat ürünü bulmaya çkırmızıışalım. Henüz zait oyalanmadan başlayalım.

Penis pompası veya vakum pompası, terapötik kıymeti olan bir mert müşküllendirme aletidir ve yapmacık bir ereksiyon yapmak dâhilin kullanılır. Penise kan pompalamak dâhilin bir vakum kuvveti kullanılır. Kötüda inceliklı tafsil mevdutir. Penis pompası üreten çok nüshada marka var ve bazenları modellerinde vakum peyda etmek dâhilin atmosfer yerine deniz kullanır. Bu ürünlere hidro-pompa denir. Bu aygıt penis üzerine takılır ve dâhilindeki atmosfer/deniz, olumsuz matbuatç kısaca vakum peyda etmek dâhilin autarı pompalanır. Vakum pompaları, sıkıntısız ile vasat derecede ereksiyon bozukluğu olan eşhas dâhilin yararlıdır ve ilginçtir, hastaların çoğunda sadece vasat derecede ereksiyon bozlukluğu görülür. Ayrıca, etibbaın çoğu, ereksiyon bozlukluğu tedavisinde güvenli uygulaması nedeniyle kimyevi devalardan ziyade vakumlu penis pompası önermektedir. Aşırı baskı bir işlem gerekmez, sertleşmek sadece 10-15 an sürer, canip etkisi yoktur, ağrı yoktur ve bununla yanında fazladan ilaca da ihtiyacınız yoktur.

penis pompası

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar