Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde makam almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) külah ortamında allıkışveriş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yapabilmek o derece basit bileğildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden muamelat strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda daha bir tomar silah gücü üzere hilelere çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu daha uygun oynamanızı sağlamlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere makam verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile makam verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içinde makam alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde makam alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok bağ gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında külah strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu cümle hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain devamlı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her çağ bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam alan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda makam alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot vahit lügat üzere görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz almak veya bir nesneyi nişan almak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak strüktürlması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar