Ancak hesabınıza mütemadi giriş fail ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir arama de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan arama katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğu kez kullanıcı adınızı değkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde durum düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Takipçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğu kez Instagram bağlanaksı istediği yürekin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çgirmek yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nite Mazi Karşıır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen kişiler yürekin ne yazık ki çok aşkın teknik bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok aşkın hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye esasta farklı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değkârtirin ve yalnız peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram anlayış şifreniz değkârtiğinde yahut kullanıcı adınız değkârtiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değkârtirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değkârtiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” evet da bazen “değkârikliği geri kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini değkârtirdiği yürekin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar