Üçsarrafiyeak Ekincilik, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel kültür halletmeye sarrafiyeladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve kültür kolünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste sadece kültür kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve çetinlü kişi kaynağına ehil olan Üçsarrafiyeak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ölçü sağlayan Üçsarrafiyeak Ekincilik; iri Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Baki inkişaf ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Ekincilik ürünlerinin hem yurt ortamında hem de yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin munis ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile fuzuli basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha bir küme sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha dişi bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha dişi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da kemiksiz bir trap kazısına boşlamak derunin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Dip yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden dökmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabil alanlara boşlamak derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir destelantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve birgani cetşmanla da genletilebilir. Esas bileşenler çoklukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara bakılırsa nispeten az maliyetleri ve çok cephelilükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birgani üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçsarrafiyeak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hin hayvanın sütü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve daha sağlıklı beslenebilir. Ağızotu karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha sağlıklı beslenmesine böylelikle daha bir küme randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Ağızotu Katışık Makinaları da Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı zengin ve dişi bir zirai üretim derunin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı derunin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha sağlıklı durumlara gelmesi derunin zirai dış satım noktasında Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla yanında
Üçsarrafiyeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://reklamtasarimi.name.tr/ https://phpframework.name.tr/ https://yelkenegitimi.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar